Koaliciją “Durys Kaunui“ suburti skatina Talino pavyzdys

Vykdydami projektą “Koalicijos “Durys Kaunui“ subūrimas ir sklaida“, į Kauną pakvietėme svečią iš Estijos sostinės, medinio paveldo globos organizacijos “SRIK“ įkūrėjų ir organinio miesto festivalio “Ökomäss“organizatorių  Tarmo Elvisto.

TarmoElvisto

Įvykusiame koalicijos “Durys Kaunui“ iniciatyviniame susirinkime (kartu su prelegentais iš Kauno) ponas Elvisto išsamiai pristatė Talino Kalamaja rajono gerąją patirtį atkuriant medinį architektūros paveldą, saugant pritaikant jį šiandienos poreikiams.

PristatymasZikaroName

Vizito metu svečiui buvo parodytas Kaunas, diskutuota apie miesto fortų ir tokių bendruomenių, kaip Šančiuose iniciatyvas ir patirtį. Prelegentas pasakojo apie Talino organizacijų pastangas visuomenei visavertiškai pristatyti istorinį kompleksą miesto centre “Patarei“, kuriame sovietiniais metais veikė kalėjimas.

WP_20170825_18_08_35_Pro

Mūsų partneris iš Estijos pasidalino patarimais kaip veikti saugant istorinius statybos būdus, renovuojant skirtingas medinio paveldo pastatų dalis (vidų, langus, duris); aptarėme galimybes ir tolimesniam bendradarbiavimui.

Vienas komentaras “Koaliciją “Durys Kaunui“ suburti skatina Talino pavyzdys

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s